Scroll Top

O nas

Od 1996 r. świadczymy usługi pikowania niciowego tkanin i włóknin. Naszą działalność rozpoczęliśmy jako „Ilex-Pikowanie”, z czasem zmieniliśmy nazwę i formę własności. Obecnie jako PP Plus jesteśmy jednym z najstarszych i największych przedsiębiorstw w Polsce, które z powodzeniem działa w branży pikowania. Naszym najważniejszym celem jest satysfakcja klientów oraz podtrzymanie współpracy z kontrahentami.

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz najwyższą jakość wykonania w korzystnych cenach. Nasz nowoczesny i rozbudowany park maszynowy pozwala na szybką i profesjonalną realizację wszystkich zleceń. Posiadamy maszyny pikujące stębnówkowe, łańcuszkowe, cuttery, maszyny szwalnicze, przewijarki/ nawijarki. Wiemy, że specjalistyczny sprzęt oraz doskonale wyszkolona kadra są kluczem do sukcesu, dlatego chętnie inwestujemy w ten obszar naszej firmy.

Nieustannie rozwijamy również naszą ofertę dopasowując ją do potrzeb i oczekiwań klientów. Pikujemy na tkaninach własnych oraz powierzonych o szerokości do 240 cm. Posiadamy ponad kilkaset wzorów pikowania zebranych w jeden katalog. Ponadto umożliwiamy stworzenie własnego, niepowtarzalnego wzoru, który dostosujemy do naszych maszyn. Przed realizacją większych zamówień oferujemy przeprowadzenie próby pikowania. Co więcej, mimo że jesteśmy jedną z największych firm w Polsce zajmujących się usługą pikowania, nie zamykamy się na żadnego klienta. Traktujemy największe przedsiębiorstwa na równi z małymi firmami.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku pikowania tkanin i włóknin zainspirowało nas do podjęcia działań związanych z produkcją materacy. To produkty, w które zaopatrujemy klientów detalicznych oraz firmy meblarskie, hotele i pensjonaty. U nas można zaprojektować własny materac z wybranych przez siebie surowców i w dowolnej konfiguracji lub kupić gotowy produkt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.