Scroll Top

Pikowanie niciowe tkanin odzieżowych na jesienne kurtki, kamizelki i płaszcze

224660180_801593390538739_6053829366912802571_n
 

oryginalna PIKÓWKA ODZIEŻOWA

Pikowaliśmy ten wzór wiele razy, na różnych tkaninach i zawsze uważaliśmy, że jest on niezwykle przyjemny i ma wszechstronne zastosowanie. Nadaje się do szycia pikowanych kurtek, kamizelek czy płaszczy, a w drobniejszej wersji także do produkcji toreb, np. typu shopper bag?.
 
Zauważyliśmy, że przy tegorocznych kolekcjach wiosennych coraz częściej korzystały z niego sieciowe sklepy odzieżowe, co według zapowiedzi ma się powtórzyć także jesienią!
Niemniej!
 
Cebula pikowana niciowo na TEJ karmelowo-orzechowej tkaninie odzieżowej, naprawdę nas zachwyciła.
Gotowa kurtka, kamizelka, czy płaszcz z pewnością ślicznie będzie współgrał z kolorami jesieni, idealnie pasając także do nieco bardziej soczystych dodatków, a to na pewno spodoba się nie jednej Jesieniarze.
 
Zwróćcie również uwagę, jak ten puszysty wzór pracuje na błyszczącej tkaninie poliestrowej i zmienia się w zależności od kąta, z którego na niego patrzymy!
 
Ponadto, uważamy, że cebula to doskonały wzór do pikowania go na tkaninach tapicerskich. Dodatek tak charakterystycznego elementu, do np. gładkiej w większości kanapy, fotela, sofy czy pufy z pewnością „zrobi robotę” ?!

Więcej wzorów zdjęć znajdziecie na naszym Facebooku i w zakładce Katalog wzorów.

 

 
Zespół PP PLUS